درباره ما

[box_title font_size=”18″][/box_title]

[box_title font_size=”18″ font_alignment=”left” border=”bottom-little-line”]درباره ایران شاپز[/box_title]

فروشگاه ایران شاپز  با بهره گیری از کادری مجرب، باانگیزه و پرتلاش سعی در جلب رضایت مشتری در تمامی خدمات داشته و امیدوار است بتواند گامی موثر در بهبود ارائه خدمات در این مرز و بوم برداشته و همچنین در جهت توسعه اشتغال برای جوانان پرانگیزه این مرز و بوم گامی هرچند کوچک را برداریم.

 

آدرس ما: بروجن خیابان ۱۵ خرداد جنوبی روبروی تربیت بدنی جنب شیرینی سرای کاکائو   کد پستی  ۸۸۷۱۶۶۵۹۱۷

ارسال رایگان

کلیه ی سفارشات عزیزان در برخی از مناطق نزدیک دفتر مرکزی فروشگاه که از طریق کد پستی آنها مشخص خواهد شد، رایگان بوده و هیچ هزینه ای بابت ارسال دریافت نخواهد شد.

در ضمن برای مشتریان دائمی که خرید عمده از فروشگاه انجام می دهند، یک کوپن اختصاصی درنظر گرفته خواهد شد که از تخفیفات بیشتر و بهتری از جمله ارسال رایگان بهره مند شوند.

همچنین خرید سایر مشتریان گرامی به هر مبلغی و از هرکجای کشور بصورت رایگان بسته بندی و به صورت رایگان به شرکتهای حمل و نقل ارسال خواهد شد تا از آنجا به مقصد مورد نظر ارسال شود.

تخفیفات و هدایای ویژه

در این فروشگاه مشتریان عزیز علاوه بر استفاده از تخفیفات معمول و دریافت هدیه ویژه در اولین خرید خود، پس از هر خرید صاحب امتیازی می شوند که براساس سفارشات مختلف این امتیاز متفاوت است پس از جمع آوری امتیازات، در خریدهای بعدی مشتری می تواند از امتیازات خود جهت دریافت تخفیفات بیشتر استفاده کرده و خرید خود را با نازلترین قیمت ممکن انجام دهد. همچنین به مناسبتهای مختلف از جمله اعیاد و … تخفیفاتی در سایت در نظر گرفته خواهد شد که در زمان خود شیوه استفاده از آنها به اطلاع عموم خواهد رسید

بهترین سرویس مشتریان

یران شاپز مفتخر است تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین سرویس ممکن به مشتریان خود کرده و خواهد کرد و در این راه پس از توکل برخدا اعتماد و اطمینان مشتریان ما بهترین پشتوانه ماست