همکاری با ایران شاپز

همکاری با ایران شاپز
به اطلاع کلیه وارد کنندگان، تولید کنندگان و توزیع کنندگان کالاهای استاندارد و با کیفیت می رساند ایران شاپز آمادگی خود را جهت توزیع کالاهای این عزیزان اعلام داشته و مدیران فروش اینگونه شرکتها می توانند جهت همکاری با ایران شاپز در این زمینه لیست کالاها، ریز مشخصات و قیمت کالاهای خود را برای ما ارسال کنند تا ضمن درج اینگونه کالاها در سایت، در جهت پخش کالای خود با ایران شاپز همکاری نمایند.
در ضمن شرایط همکاری در این زمینه بصورت زیر اعلام می گردد.
۱- کالای مورد نظر باید حتما تولید داخل بوده و یا در صورت وارداتی بودن از طرق قانونی و گمرکی وارد شده باشد و حقوق گمرکی آن کاملا پرداخت شده باشد.
۲- کلیه خدمات پس از فروش کالا از جمله ضمانت تعویض و یا تعمیر آن بر عهده طرف قرارداد می باشد و ایران شاپز مسئولیتی در این زمینه ندارد
۳- با توجه به رقابتی بودن قیمتها، ایران شاپز با شرکتهایی همکاری خواهد کرد که قیمت مناسب تر و کیفیت بالاتری را ارائه دهند.
۴- شرکتهای طرف قرارداد ایران شاپز ملزم به رعایت کلیه قوانین تجارت ایران بوده و تضمین اصل بودن کالا، سالم بودن آن و غیر مضر بودن کالا برای سلامت انسان از جمله شرایط همکاری با ایران شاپز است.
۵- تعویض کالاهای معیوب بدون قید و شرط در بدو خرید و حداقل با فرصت یک هفته از تاریخ دریافت کالا، تعویض سریع و یا تعمیر کالا بدون هرگونه هزینه ای در طی مدت ضمانت نیز از دیگر شرایط همکاری با ایران شاپز است.
۶- شرکت های طرف قرارداد ایران شاپز ملزم هستند هرگونه تغییر قیمت و یا مشخصات کالا را سریعا به اطلاع مدیران ایران شاپز برسانند.

در پایان ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای کلیه تولید کنندگان ایرانی، امیدواریم بتوانیم گامی هرچند کوچک در توزیع کالاهای باکیفیت ایرانی برداریم.

ورپشتی
مدیر ایران شاپز